Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Alves: E dua titullin ndaj Sevillas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Alves: E dua titullin ndaj Sevillas Empty
MesazhTitulli: Alves: E dua titullin ndaj Sevillas   Alves: E dua titullin ndaj Sevillas Icon_minitimeFri May 07, 2010 5:46 am

Alves: E dua titullin ndaj Sevillas F.0506164528272_m
Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Dani Alves, ka thënë se ai dëshiron ta fitojë titullin këtë fundjavë, me fitore në udhëtim te Sevilla.
“Duhet ta mposhtim Sevillan dhe Reali do të dështojë vetvetiu ndaj Athletic Bilbaos. Po, Reali do të dështojë ndaj Athletic Bilbaos dhe ne duhet ta fitojmë titullin. Sidoqoftë, gara për titull mund të vendoset edhe në javën e fundit, sepse kurrë nuk i dihet”.
“Zlatan Ibrahimovic ka luajtur mirë këtë sezon, por ka qenë pre e lëndimeve. Mourinho? Komplimente për strategun i cili e ndali sulmin tonë. Interi me meritë gjendet në finalen e Ligës së Kampionëve”, deklaroi Alves në një intervistë për Marca.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alves: E dua titullin ndaj Sevillas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: