Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Alves : Maradona urren messi'n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 6:59 am

Alves : Maradona urren messi'n Messi-10

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, ka bërë pohime të jashtëzakonshme në mbrojtje të bashkëlojtarit të tij Lionel Messi duke thënë se Diego Maradona e urren Messin për shkak se atij i rrezikohet statusi i legjendës argjentinase.
Të enjten Maradona tha se padyshim që Messi do të luajë për Argjentinën në Kampionatin Botëror, por se nuk do të mund të bëhej futbollisti më i mirë në histori pa e fituar atë. Maradona shtoi se ai nuk mund t’i sjellë lojtarët e Barcelonës në mënyrë që Messi të ketë sukses.
“Kur keni bërë dhe fituar gjithçka në futboll dhe kur shihni se dikush mund t’iu zëvendësoj, atëherë natyrisht se do të nervozoheni. Messi luan për ekip, jo për vete siç bëri Maradona”, është shprehur Alves
I pyetur më pas se cilat janë gjasat që Barcelona të përsërisë suksesin e vitit të kaluar, braziliani u përgjigj: “Është një vit i veçantë sepse finalja është në Bernabeu dhe unë dua të jem atje. Ishte zhgënjyese mosparaqitja në finale ndaj Manchester Unitedit, por ajo më jep kurajë për të luajtur në finalen e këtij viti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 7:38 am

jo bre se urren nashta messin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 10:07 am

valla i sigurt jom qi po se deri tash
maradona u kon titull edhe legjend e argjentines
tash veq per messi po flitet alves i menqur shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi

postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:02 am

e urren valla mir ka thon alvesi i rrezikohet statusi i legjendes se shum shpejt e mer messi>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
villa-7

villa-7

postime : 45
Join date : 17/04/2010
Mosha : 23

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:40 pm

opp poomaradona e ka kriju messin mas pari mos harronii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:49 pm

po veq ska lidhje qe e ka kriju po messi po ja merr famen pser qata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:59 pm

nashta e urren maradona messin vallla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Alves : Maradona urren messi'n Empty
MesazhTitulli: Re: Alves : Maradona urren messi'n   Alves : Maradona urren messi'n Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alves : Maradona urren messi'n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: