Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Alves uron Interin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Alves uron Interin Empty
MesazhTitulli: Alves uron Interin   Alves uron Interin Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 8:59 am

Alves uron Interin F.0430093237693_m
Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, e ka uruar Interin për triumfin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve këtë javë.
Alves thotë se eliminimi shkakton ‘dhimbje’, por refuzon të kritikojë paraqitjen e Interit gjatë dy ndeshjeve gjysmëfinale.
“I uroj ata për këto arritje. Ne kemi humbur një mundësi për të mbrojtur trofeun. Shpresoj se njerëzit kanë vërejtur se ne dhamë gjithçka në të dy ndeshjet. Fakti se finalja luhet në Bernabeu nuk do t’i ndryshojë shumë gjërat për mua, por fansat kanë qenë me ne”
“Gjithmonë kam thënë se dua të shkoj në finale dhe ta fitoj atë, kudo që ajo duhej të luhej”, ka thënë Alves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alves uron Interin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: