Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardola uron Interin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardola uron Interin Empty
MesazhTitulli: Guardola uron Interin   Guardola uron Interin Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 5:00 am

Guardola uron Interin F.0429093800611_m
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ndjen keqardhje që blaugranët nuk kanë arritur në finalen e Ligës së Kampionëve, por thotë se ata tash duhet t’i kthehen kampionatit.
Interi, edhe pse me 10 lojtarë në fushë, arriti të mbrohet mirë dhe u mposht vetëm me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e mbrëmshme në Nou Camp duke u kualifikuar për në finale me rezultat të përgjithshëm 3-2.
Guardiola mendon se kartoni i kuq i Thiago Motta kishte efekt negativ edhe për Barcelonën, pasi që nga ai moment Interi mbylli tërësisht lojën.
“Ndjehem keq që nuk do të mund të shkojmë në Madrid. U përpoqëm dhe jemi krenar për këtë. Duhet t’u kërkojmë falje fansave. Mund vetëm ta urojmë Interin”.
“U përpoqëm të gjejmë hapësira dhe ta hapim kundërshtarin. Por, kur ekipi mbrohet me nëntë futbollistë, aspak nuk është e lehtë. Gjithmonë është vështirë dhe goli i Pique erdhi shumë vonë”.
“Kartoni i kuq i Motta ndikoi në lojë, pasi ata u mbyllën dyfish. Milito dhe Eto’o u zhvendosën në krah. Ata kishin një linjë mbrojtëse prej rreth gjashtë futbollistëve”, ka thënë Guardola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardola uron Interin Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola uron Interin   Guardola uron Interin Icon_minitimeTue May 04, 2010 2:06 pm

qiky osht trejner
edhe e hupi ndeshjen
edhe ja uron fitoren
kundershtarit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardola uron Interin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: