Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 9:50 am

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Josep_10

trategu i Barcelonës, Pep Guardiola, ka pohuar se ai nuk do ta shikojë ndeshjen ndërmjet Interit dhe Juventusit, para duelit të rëndësishëm gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve, ku skuadra e tij do të luajë pikërisht kundër kampionit të Italisë, Inter.
“Nuk do ta shikoj derbin Inter – Juventus. Interi është favorit, sepse gjithnjë luan mirë në shtëpi. Më pas, dihet se është ndeshje klasike dhe komplikimet do të rriten. Mendoj se do të jetë një ndeshje e madhe”, ka thënë Guardiola për La Gazzeta dello Sport.
Spekulimet tjera thonë se Guardiola do ta shikojë të regjistruar në DVD takimin Inter – Juventus, për të studiuar lojën e Interit, para duelit të të martës në San Siro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:32 am

shum mir veq interi fiton sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:46 pm

ska qare pa fitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi

postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:14 am

ko mee ta myt barqa ne dy lojt si arsenalin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:34 am

interi fitoj kunder juventusit 2:0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:09 am

fitoj interi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Empty
MesazhTitulli: Re: Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë   Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardola: Nuk do ta shikoj derbin e Italisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: