Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin Empty
MesazhTitulli: Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin   Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin Icon_minitimeTue May 04, 2010 9:03 am

Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin F.0503194543267_m
Pep Guardiola ka pohuar në mënyrë të jashtëzakonshme se rivali i përbetuar i Barcelonës, Real Madridi, meriton gjithashtu ta fitojë La Ligan pas paraqitjeve të fundit.
“Real Madridi gjithashtu e meriton ta fitojë La Ligan, sepse pati sezon fantastik. Edhe nëse do ta humbnim titullin, ne do të shkonim në pushime verore krenarë. Nëse do të më pyesnit se kush e meriton titullin, unë do të thosha që ne e meritojmë, por të njëjtën gjë do ta thoshte për ekipin e tij dhe Manuel Pellegrini. Të dyja ekipet e meritojnë atë”.
“Kanë mbetur edhe dy javë dhe sipas mediave ndeshjet tona janë më të vështira. Tani për tani ne kemi një orar jo të mirë kur dihet se Tenerife po lufton për mbijetesë, Sevilla për Ligën e Kampionëve dhe të shohim se çfarë bëhet me Valladolidin”, deklaroi në një konferencë për shtyp, Pep Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: