Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery Empty
MesazhTitulli: Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery   Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery Icon_minitimeTue May 04, 2010 9:07 am

Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery F.0503185326790_m
Anësori ofensiv i Bayern Munichut, Franck Ribery, ka konfirmuar se ai e sheh të ardhmen e tij më parë te Barcelona ose Real Madridi, sesa te Chelsea.
“Me kë do të doja të luaja? Pa kurrfarë hezitimi me Lionel Messin. Do të doja të luaja me të dhe Xavin. Me dikë që di të organizojë lojën e ekipit të tij dhe që ka cilësi të jashtëzakonshme të pasimeve. Aktualisht, Xavi është në formë fantastike”.
“Ka shumë ekipe që i kam ëndërruar, si p.sh, Real Madridi ose Barcelona”, deklaroi Ribery duke lënë mënjanë klubet angleze.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery Empty
MesazhTitulli: Re: Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery   Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery Icon_minitimeTue May 04, 2010 9:13 am

lojtar shum i fort eshte
ribery ishalla e
merre barcelona tani
i qkoqin messi ribery
xavi i qet topa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barca ose Reali- ëndrrat e Ribery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Edhe Reali e meriton titullin
» Barca drejt titullit
» Barca fiton La Ligan
» Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca
» Inter – Barca, befasia e Mourinhos

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: