Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Villa mohon kalimin te Barca

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Villa mohon kalimin te Barca Empty
MesazhTitulli: Villa mohon kalimin te Barca   Villa mohon kalimin te Barca Icon_minitimeSun May 02, 2010 3:04 am

Villa mohon kalimin te Barca F.0501205150261_m
Sulmuesi i Valencias, David Villa, ka hedhur poshtë spekulimet për një transferim të tij te Barcelona.
Reprezentuesi spanjoll ishte bërë subjekt i spekulimeve ditëve të fundit kur thuhej se Real Madridi dhe Chelsea ishin të interesuar, por kishte nga ato spekulime që flisnin se ai tanimë është lojtar i Barcelonës.
“Jam i fokusuar në punën time dhe në Kamponatin Botëror. Nuk do të dëshiroja të përzihem në spekulimet rreth meje, ashtu si verën e kaluar”, përfundoi Villa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Villa mohon kalimin te Barca
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: