Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona Empty
MesazhTitulli: Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona   Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona Icon_minitimeThu May 13, 2010 7:24 am

Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona F.0512130314936_m
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, do të mirëpresë arritjen e David Villa nga Valencia gjatë kësaj vere.
Sulmuesi spanjoll është lidhur me një kalim në Nou Camp, me spekulimet e fundit që thonë se transferimi nuk do të zgjatë më vonë se javën e ardhshme.
“Villa do të përshtatej shumë mirë me lojën e Barcelonës dhe sistemin tonë, pasi ai ka disa kualitete të shkëlqyeshme”, ka thënë Messi mbrëmë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa
» Villa lojtar i Barcës?
» Villa mohon kalimin te Barca
» Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal
» Riquelme: Nuk do shohim më si Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: