Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal  Empty
MesazhTitulli: Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal    Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal  Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 8:55 am

Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal  F.0811134813383_m
David Villa i ka thënë bashkëkombësit të tij Cesc Fabregas të përqendrojë energjinë e tij te Arsenali këtë sezon dhe pastaj t’i bashkohet atij te Barcelona vitin e ardhshëm.
Ish-ylli i Valencias është i ngazëllyer pas transferimit te Barcelona dhe thotë se Cesc nuk duhet të mendojë për pamundësinë të rikthehet në Nou Camp këtë verë.
“Ajo çfarë do t’i thosha atij është të bëjë atë që bëra unë: përqendrohu te klubi dhe jep gjithçka për ekipin tënd. Futbolli nuk ndalon këtu dhe, mbi të gjitha, më herët ose më vonë ai do të përfundojë duke luajtur për Barcelonën”, ka thënë Villa.
“Ai duhet të vazhdojë të tregojë formën e shkëlqyeshme edhe për sezonin e ardhshëm. Ai do ta ketë këtë mundësi përsëri vitin e ardhshëm. Por derisa është me Arsenalin, vetëm duhet të luajë siç mundet”, ka shtuar sulmuesi spanjoll.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dy planet e Barcës për Fabregasin
» Laporta takohet me Fabregasin?
» Villa lojtar i Barcës?
» Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona
» Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: