Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Villa lojtar i Barcës?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Villa lojtar i Barcës? Empty
MesazhTitulli: Villa lojtar i Barcës?   Villa lojtar i Barcës? Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 8:58 am

Villa lojtar i Barcës? F.0430163855330_m
Sipas të përditshmes sportive Marca, Valencia dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit David Villa për një shumë të jashtëzakonshme.
Dihet se Barcelona ka tentuar dhe verën e kaluar ta transferojë sulmuesin spanjol, por pas dështimit të parë, duket se Joan Laporta ka nxituar dhe ka bindur drejtuesit e Los Che për ta shitur atë pak para Kampionatit Botëror, në kohën kur mbahen zgjedhjet presidenciale të Barcelonës.
Marrëveshja peshon 40 milionë euro plus dy lojtarë tjerë të Barcës, bëhet fjalë për Aliaksandr Hleb që është si huazim te Stuttgarti dhe sulmuesin e ri Bojan Krkic.
David Villa ka shënuar 21 gola këtë sezon, gjashtë më pak se Lionel Messi i Barcelonës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Villa lojtar i Barcës? Empty
MesazhTitulli: Re: Villa lojtar i Barcës?   Villa lojtar i Barcës? Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 9:15 am

ishalla vjen sa ma shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
x-trempostime : 1
Join date : 30/04/2010

Villa lojtar i Barcës? Empty
MesazhTitulli: Re: Villa lojtar i Barcës?   Villa lojtar i Barcës? Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 9:22 am

sum pelqen hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Villa lojtar i Barcës? Empty
MesazhTitulli: Re: Villa lojtar i Barcës?   Villa lojtar i Barcës? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Villa lojtar i Barcës?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: