Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa  Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa    Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa  Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 10:40 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotë se ai nuk ka nevojë të blejë emra të mëdhenj gjatë kësaj vere.
Edhe pse ishte lidhur me transferim të Mesut Ozil, Joe Cole dhe David Villa, menaxheri i United është i kënaqur me ekipin e tij aktual, në prag të fillimit të sezonit të ri në Ligën Premier.
“Klubet tjera do të jenë të kënaqura që unë nuk kam blerë emra të mëdhenj si David Villa ose Lionel Messi. Por vërtet nuk mendoj se kam pasur nevojë ta bëj atë. Kam besim në lojtarët e rinj që po vijnë. Ne jemi të mirë në këtë dhe do t’i qëndroj kësaj”, ka thënë Ferguson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ervin
postime : 17
Join date : 13/08/2010

Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa  Empty
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa    Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa  Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 2:29 pm

ANI SKOM NEVOJ BALLA KI NEVOJ EDHE MIRE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson: Nuk kam nevojë për Messi ose Villa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Messi: Villa do të përshtatej në Barcelona
» Villa lojtar i Barcës?
» Villa mohon kalimin te Barca
» Villa këshillon Fabregasin: Fokusohu te Arsenal
» Riquelme: Nuk do shohim më si Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: