Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Mascherano lojtar i Barcelonës?

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
barcelona
postime : 20
Join date : 12/08/2010

Mascherano lojtar i Barcelonës?  Empty
MesazhTitulli: Mascherano lojtar i Barcelonës?    Mascherano lojtar i Barcelonës?  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 8:19 am

Mascherano lojtar i Barcelonës?  F.0813101418644_m
Gjigantët spanjoll të Barcelonës janë fare pranë transferimit të mesfushorit të Liverpoolit, Javier Mascherano, pasi që thuhet të jetë arritur marrëveshja mes dy klubeve.
Marrëveshja do të kompletohet me një ofertë prej 15 milionë eurosh plus shërbimet e mesfushorit Aliaksandr Hleb. Sipas spekulimeve, agjenti i lojtarit tashmë është takuar me zyrtarët e Barcelonës dhe konfirmimi për marrëveshjen mund të vijë brenda ditëve të ardhshme.
Mascherano së fundmi ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Liverpooli dhe për t’iu bashkuar skuadrës spanjolle, ose të ribashkohet me ish-trajnerin Rafa Benitez te kampioni i Evropës, Interi. Blaugranët nga ana tjetër, ishin në kërkim të një zëvëndësuesi për të larguarin drejt Manchester Cityt, Yaya Toure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45


postime : 26
Join date : 16/04/2010

Mascherano lojtar i Barcelonës?  Empty
MesazhTitulli: Re: Mascherano lojtar i Barcelonës?    Mascherano lojtar i Barcelonës?  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:46 pm

po boll mesfushore kane edhe ozil dojn me marr edhe kta shum transfera po bojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ervin
postime : 17
Join date : 13/08/2010

Mascherano lojtar i Barcelonës?  Empty
MesazhTitulli: Re: Mascherano lojtar i Barcelonës?    Mascherano lojtar i Barcelonës?  Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 2:31 pm

PO OZIL KA TE MARIN JON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Mascherano lojtar i Barcelonës?  Empty
MesazhTitulli: Re: Mascherano lojtar i Barcelonës?    Mascherano lojtar i Barcelonës?  Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mascherano lojtar i Barcelonës?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Villa lojtar i Barcës?
» Mascherano e do Barcelonën
» Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë
» Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën
» Van Persie në listën e Barcelonës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: