Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Edhe Mata në radarin e Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Edhe Mata në radarin e Barcelonës Empty
MesazhTitulli: Edhe Mata në radarin e Barcelonës   Edhe Mata në radarin e Barcelonës Icon_minitimeSun May 02, 2010 3:14 am

Edhe Mata në radarin e Barcelonës F.0501134431468_m
Ditë më parë u tha se David Villa ishte shumë pranë marrëveshjes me Barcelonën kurse tani bëhet e ditur se po aq pranë është dhe mesfushori i Valencias, Juan Manuel Mata.
Pep Guardiola ka nevojë për një anësor të majtë dhe e ka përcaktuar Matan si zgjidhjen e tij ideale. Edhe në të kaluarën Barcelona ishte në kërkim të produktit të Realit, por pengesë ishte presidenti Manuel Llorente që më në fund ka vendosur të kapitulojë pas borxheve të mëdha të akumuluara.
Barcelona dëshiron të përfundojë dhe zyrtarisht këtë transferim para Botërorit, pasi pritet që vlera e Matas të rritet dukshëm pas përfundimit të kompeticionit që fillon më 11 qershor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe Mata në radarin e Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: