Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Van Persie në listën e Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Van Persie në listën e Barcelonës Empty
MesazhTitulli: Van Persie në listën e Barcelonës   Van Persie në listën e Barcelonës Icon_minitimeSun May 02, 2010 3:09 am

Van Persie në listën e Barcelonës F.0501192032483_m
Përkundër spekulimeve të parreshtura për një transferim të Cesc Fabregasit në Barcelona, tani duket se vëmendja e Blaugranëve është përqëndruar edhe në sulmuesin holandez Robin Van Persie.
Gjithsej janë katër lojtarë në listën e Barcelonës, David Villa dhe David Silva të Valencias, dhe Fabregas e Van Persie të Arsenalit. David Silva është më i kërkuari nga Guardiola, dhe nëse kjo ndodh David Villa do të qëndronte në Valencia. Si pasojë e kësaj, Van Persie do të jetë synimi kryesor offensiv për Barcelonën gjatë verës.
Megjithatë Arsene Wenger duket se nuk nxiton për ta shitur sulmuesin e tij më të mirë e as mesfushorin më të mire, Fabregas, andaj një transferim i këtyre dy të fundit në Camp Nou duket e pamundur të ndodhë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Van Persie në listën e Barcelonës Empty
MesazhTitulli: Re: Van Persie në listën e Barcelonës   Van Persie në listën e Barcelonës Icon_minitimeTue May 04, 2010 2:04 pm

i fort oshk van persi nuk prish pun
edhe me marr barcelona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Van Persie në listën e Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: