Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit Empty
MesazhTitulli: Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit   Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:37 pm

Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit F.0513174933443_m
Andres Iniesta më në fund do t’i rikthehet Barcelonës në ndeshjen vendimtare ndaj Valladolidit këtë fundjavë.
Barcelona duhet patjetër të mposhtë Valladolidin nëse dëshiron të fitojë titullin, ndërsa Valladolidi po lufton për mbijetesë. Çdo rezultat tjetër pos fitores, do të thoshte se Reali është kampion i Spanjës (nëse fiton ndaj Malagas), kurse rikthimi i Iniestas vjen në momentin e duhur.
“Shpresoj të luaj të dielën. Unë jam kënaqur me bashkëlojtarët këtë sezon, ndërsa tani jemi në fund dhe duhet të konsolidohemi për ta ngritur titullin”, ka thënë Iniesta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: