Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Barca prezanton Villan javën e ardhshme?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Barca prezanton Villan javën e ardhshme? Empty
MesazhTitulli: Barca prezanton Villan javën e ardhshme?   Barca prezanton Villan javën e ardhshme? Icon_minitimeThu May 13, 2010 7:28 am

Barca prezanton Villan javën e ardhshme? F.0511223442255_m
Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, thuhet se do ta prezantojë transferimin më të ri, David Villa, hiç më larg se javën e ardhshme.
Marca rithekson se Laporta do të dëshironte të prezantojë sa më shpejtë David Villan dhe data e prezantimit sipas gazetës do të jetë 19 maji.
Epoka e Laportas në Barcelonë merr fund më 30 qershor, por është pikërisht ai që disa herë ka vënë në pah dëshirën dhe nevojën për lojtarë të rinj, para fillimit të Botërorit.
Ishte Marca ajo që më 30 prill kishte shkruar se Blaugranët kishin arritur marrëveshje me David Villan dhe se prezantimi do të bëhej pak kohë pas përfundimit të sezonit në La Liga.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barca prezanton Villan javën e ardhshme?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit
» Barca drejt titullit
» Barca fiton La Ligan
» Inter – Barca, befasia e Mourinhos
» Villa mohon kalimin te Barca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: