Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën   Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:20 pm

Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën F_041910

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, thotë se nerazurët janë të gatshëm për ndeshjen me Barcelonën dhe beson se Mourinho do të gatuajë paraqitje të mira kundër kampionit të Evropës.
“Ne jemi të gatshëm. Jemi në formë të mirë dhe besoj se do të jetë një ndeshje e mirë përballë një ekipi të fuqishëm. Por edhe ne jemi një ekip i fuqishëm”, ka thënë Moratti.
“A pres befasi taktike nga Mourinho? Nuk e di, por nuk dua t’i imponoj asgjë atij në këtë periudhë kur e di se është shumë i përqendruar. E njoh shumë mirë për të ditur se ai do të përgatitë paraqitje të mira”, ka shtuar presidenti i Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Re: Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën   Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:25 pm

ishalla fiton
veq ka pak mundesi me fitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
villa-7

villa-7

postime : 45
Join date : 17/04/2010
Mosha : 23

Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Re: Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën   Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:38 pm

barcha ko me hup ne inter veq ne estadio camp nou ta prishh interinn krejt nja 4-1 si arsenalin edhe ma zii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Re: Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën   Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: