Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administratorpostime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën   Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 6:00 am

Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën F_041912

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, e ka paralajmëruar Barcelonën të ketë kujdes nga Interi pasi që Nerazzurët do ta shkatërrojnë lojën e Barcës.
“Nuk kam frikë nga askush. Ne e respektojmë Barcelonën sepse është ekipi më i mirë në Evropë për momentin, por ne nuk kemi frikë. Ata kanë një ekip shumë të fortë. Ata kanë posedim të lartë të topit në secilën ndeshje”.
“Por, Jose Mourinho do t’i ketë gjithmonë taktikat e tij. Ne do ta bëjmë këtë nesër (e martë), do ta shkatërrojmë lojën e tyre, do t’i sulmojmë ata dhe do të shënojmë”.
“Kam një parandjenjë të mirë. Është gjysmëfinalja ime e parë dhe ne kemi shumë respekt për ata, por ne do të luftojmë për atë dhe do ta bëjmë atë. Javën e ardhshme shkojmë në Barcelonë për të luajtur ndeshjen e dytë, por së pari kemi këtë ndeshje dhe ne duam të jemi bosët në stadiumin tonë”, përfundoi deklaratën e tij sensacionale Sneijder.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sneijder do të mungojë ndaj Barcës
» Mascherano e do Barcelonën
» Interi përmbys Barcelonën
» Pellegrini lavdëron Barcelonën
» Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: