Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Pellegrini lavdëron Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Pellegrini lavdëron Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Pellegrini lavdëron Barcelonën   Pellegrini lavdëron Barcelonën Icon_minitimeWed May 05, 2010 7:00 am

Pellegrini lavdëron Barcelonën F.0505142205316_m
Trajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, pajtohet me rivalin e tij të Barcelonës, Pep Guardiola, se të dyja ekipet meritojnë të shpallen kampionë.
“Ata kanë pasur një sezon impresiv, një vit të shënuar për të dyja klubet, por Liga nuk mund të ndahet. Barcelona kurrë nuk ka pasur kaq shumë pikë, e as ne”.
“Ndjej se të dy ekipet janë kampionë, por mund të ketë vetëm një dhe shpresojmë se ai do të jetë Real Madridi”, ka thënë Pellegrini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pellegrini lavdëron Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: