Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën  Empty
MesazhTitulli: Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën    Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën  Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 8:50 am

Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën  F.0811143522447_m
Andres Iniesta thotë se nuk shqetësohet rreth asaj se sa është përforcuar Reali i Madridit dhe mendon vetëm për Barcelonën, e cila sipas tij është klubi më i mirë me futbollistët më të mirë.
Lojtari i Barcelonës fitoi shumë lëvdata për paraqitjet e tij sezonin e kaluar me Barcelonën si dhe për paraqitjeje me kombëtaren e Spanjës në Kupën Botërore, Afrika e Jugut 2010, dhe shihet si një prej favoritëve për të fituar “Topin e Artë” dhe shpërblimin e futbollistit më të mirë në botë për vitin e kaluar. Megjithatë Iniesta thotë se ai është i fokusuar vetëm në qëllimet e Barcelonës.
“Qëllimet e mia personale janë të njëjta si edhe ato të Barcelonës. Fitimi i titujve është ajo që më bën të lumtur, i bën njerëzit të lumtur dhe unë e dua këtë. Shpërblimet individuale nuk më tregojnë shumë. Shqetësohem vetëm për atë që Barcelona të fitojë gjithçka dhe gjithkush të jenë të kënaqur”, ka thënë Iniesta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Iniesta: Mendoj vetëm për Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën
» Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit
» Iniesta: Mirë se erdhe Ozil
» Mascherano e do Barcelonën
» Sneijder: Do ta shkatërrojmë Barcelonën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: