Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën Empty
MesazhTitulli: Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën   Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 1:11 pm

Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën F_041917

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, nuk është treguar i disponuar të flasë për Serien A, pasi që ai po mendon vetëm për Barcelonën dhe ndeshjen që vendos se a do të shkojë Interi në finale.
“Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë deri në javën e fundit të sezonit në Serie A. Kanë mbetur edhe tri ndeshje të rëndësishme deri në fund të sezonit, si për ne ashtu dhe për Romën”, tha Moratti pas pyetjes se si e ndjen veten si lider.
“Tani për tani po mendojmë vetëm për Barcelonën. Ne tanimë jemi duke planifikuar rrjedhën e takimit. Ne jemi plotësisht të përqendruar në këtë ndeshje shumë të rëndësishme të Ligës së Kampionëve”, përfundoi Moratti.
Interi do të mbrojë rezultatin prej 3-1 nga ndeshja e parë e zhvilluar në Giuseppe Meazza, kur do të përballet me kampionin aktual të Evropës për klube, në ndeshjen kthyese në Camp Nou.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën Empty
MesazhTitulli: Re: Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën   Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 7:35 am

mir e ka valla se osht derbi i madh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: