Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ervin
postime : 17
Join date : 13/08/2010

Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën  Empty
MesazhTitulli: Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën    Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën  Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:30 am

Sulmuesi më i mirë në botë, Lionel Messi, ka përkrahur transferimin e mundshëm të Javier Mascheranos nga Liverpooli, pasi që ‘el Messiah’ mendon se argjentinasi është i përkryer për Barcelonën.

“Mascherano do të ishte shtysë e madhe për Barcën. Ai ka cilësinë për të luajtur për Barcelonën dhe karakteri i tij do t’i përshtatej klubit”, theksoi Messi.

Mediat spanjolle kanë spekuluar ditëve të kaluara se Barcelona tashmë i ka bërë ofertë Liverpoolit për Mascheranon, ku thuhet të jetë përfshirë firma e Aliaksandr Hleb dhe 15 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Po mendojmë vetëm për Barcën
» Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit
» Mascherano e do Barcelonën
» Mascherano lojtar i Barcelonës?
» Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: