Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë  Empty
MesazhTitulli: Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë    Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 3:01 pm

Roy Hodgson thotë se ai nuk dëshiron që Javier Mascherano të largohet nga Liverpooli dhe shton se përforcimi i ri, Christian Poulsen, nuk është sjellë si zëvendësim për argjentinasin.
Pavarësisht spekulimeve të fundit se Barcelona është në prag të nënshkrimit me Mascheranon, Hodgson thotë se argjentinasi nuk do të largohet nga Anfield dhe se ai është pjesë e planeve të tij.
“Nuk dua që Javier Mascherano të largohet. Në këtë moment Javier nuk tregon shenja se largohet. Kam biseduar me të për futbollin dhe ai nuk ka dhënë shenja që nga biseda jonë e parë, kur qartas bëri të ditur se preferon të largohet nëse është e mundur”.
“Që atëherë ai i kryen detyrat e tij në stërvitje dhe sipas meje ai është futbollist i Liverpoolit dhe do të jetë derisa dikush tjetër nuk e angazhon – dhe më duket se kjo ditë nuk është afër”, ka thënë Hodgson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hodgson: Dua Mascherano të qëndrojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cruyff: Trofeu do të qëndrojë në Spanjë
» Mascherano e do Barcelonën
» Mascherano lojtar i Barcelonës?
» Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: