Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administratorpostime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:52 am

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit F_041010

Menaxheri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka kërkuar nga lojtarët tij t’i fitojnë të gjitha ndeshjet e mbetura të sezonit.
Barcelona sonte udhëton te Espanyol në kërkim të fitores që do ta forconte ekipin në maje të tabelës. Blaugranët kanë dy fitore në ndeshjet një-më-një që do të thotë se nëse të dy ekipet kanë numër të njëjtë pikësh në fund të sezonit Barcelona do ta fitojë titullin.
Por Guardiola kërkon fitore në të gjitha gjashtë ndeshjet e mbetura dhe thotë se Barca nuk mund të lejojë të humbë më shumë pikë.
“Pres që Madrid të fitojë. Mendoj se ata do t’i fitojnë të gjitha ndeshjes, andaj duhet të shkojmë dhe ta fitojmë kampionatin vetë. Ne nuk do ta lëshojmë atë”, ka thënë Pep.
“Tre pikët dhe diferenca e golave (kokë-më-kokë) nuk më bëjnë më të relaksuar; ndoshta nëse do të kishte qenë një rival tjetër, por Real Madrid nuk do të humbasë pikë”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:53 am

do te fitoj barcelona kunder espanyollit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administratorpostime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 6:00 am

me nxjerr barazim sot espanyol ja then realit
veq ishalla fiton barca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:06 am

ishalla e fiton barqa la ligen edhe championsin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona kërkon talentin kosovar
» Messi: Mascherano, i përkryer për Barcën
» Anti-Guardiola
» Guardiola: Ne luajmë ndryshe
» Guardiola i kënaqur me Ibran

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: