Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola i kënaqur me Ibran

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola i kënaqur me Ibran Empty
MesazhTitulli: Guardiola i kënaqur me Ibran   Guardiola i kënaqur me Ibran Icon_minitimeSun May 02, 2010 3:12 am

Guardiola i kënaqur me Ibran F.0501204431566_m
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka dalë në mbrojtje të sulmuesit të Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic dhe kritikave ndaj tij.
Ibrahimovic ishte bërë cak i breshërive me kritika pas dështimit të kualifikimit të Barcelonës në finalen e Ligës së Kampionëve.
“Çdo herë kur ka luajtur, ai ka luajtur mirë, por lëndimet në momentet kyçe nuk i kanë ndihmuar. Është normale që këto lloj tregimesh të fliten në këtë periudhë të vitit. Por, unë nuk jam personi i duhur të flas për to”, tha Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola i kënaqur me Ibran
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milani nuk dorëzohet për Ibran
» Anti-Guardiola
» Guardiola: Ne luajmë ndryshe
» Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho
» Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: