Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Milani nuk dorëzohet për Ibran

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Milani nuk dorëzohet për Ibran  Empty
MesazhTitulli: Milani nuk dorëzohet për Ibran    Milani nuk dorëzohet për Ibran  Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 8:56 am

Milani nuk dorëzohet për Ibran  F.0811115604670_m
Kampioni i Spanjës, Barcelona, e ka bërë të qartë më shumë se 'një miliardë herë' se dëshiron ta mbajë Zlatan Ibrahimovicin në skuadër, por mediat vazhdojnë ta ‘transferojnë’ suedezin rreth e përqark Evropës.
Gjiganti italian, Milani, është një nga ato ekipe që besohet se janë të interesuara në transferimin e ish-yllit të Interit, ndërsa Il Corriere dello Sport pohon se Rossonerët ende nuk janë dorëzuar në garë për të.
Milani është në merkato për një sulmues të ri ekstrem, por deri në këtë moment ka dështuar të finalizojë ndonjë marrëveshje. Milani dëshiron të arrijë një marrëveshje njëvjeçare huazimi me Barcelonën dhe t’ia paguajnë përgjysmë pagën suedezit. Megjithatë, nuk pritet që një ofertë e tillë të pranohet nga Blaugranët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milani nuk dorëzohet për Ibran
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: