Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho  Empty
MesazhTitulli: Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho    Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho  Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 9:11 am

Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho  F.0810152006611_m
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka refuzuar rastin për të nënshkruar me sulmuesin e Manchester Cityt, Robinho.
Pasi dështoi të transferojë Cesc Fabregas nga Arsenali, drejtuesit e Barcelonës shkuan te Guardiola me idenë për të transferuar Robinhon. Megjithatë, sipas sportives spanjolle Sport, Guardiola e ka refuzuar menjëherë këtë mundësi.
Trajneri i Barcelonës është i vetëdijshëm për problemet e Robinhos te City dhe ka refuzuar të rrezikojë harmoninë e ekipit të tij duke shtuar brazilianin në ekip.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: