Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Robinho mbetet te City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Robinho mbetet te City  Empty
MesazhTitulli: Robinho mbetet te City    Robinho mbetet te City  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 3:05 pm

Manchester City ka përfshirë sulmuesin brazilian Robinho në ekipin prej 25 lojtarëve në prag të ndeshjes së parë të sezonit në Ligën Premier, asaj kundër Tottenhamit.
Trajneri Roberto Mancini, i cili dëshiron t’i shesë sulmuesin Craig Bellamy dhe mesfushorin Stephen Ireland në disa ditët e ardhshme, dhe është në proces të transferimit të James Milner nga Aston Villa dhe Mario Balotellit nga Inter, ka thënë se Robinho është pjesë e ekipit prej 25 lojtarëve dhe se ai do të ulet dhe ta diskutojë të ardhmen e tij me brazilianin gjatë javës së ardhshme.
“Ai sapo ka arritur dje dhe është i lodhur nga Kupa e Botës dhe ndeshje tjera që ka luajtur. Por ai është në listën time dhe do të bisedoj me të javën e ardhshme për situatën”, ka thënë Mancini për mediat angleze.
Robinho nuk e ka fshehur faktin se dëshiron të qëndrojë me klubin brazilian Santos, ku kaloi pjesën e dytë të sezonit të kaluar si huazim. diteve te fundit ne mediat spanjolle dhe ato te anglise flitej per nje skembim te mundeshem ibra - robinho .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Robinho mbetet te City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Robinho mbetet te City
» Shkëmbim Ibra-Robinho?
» Guardiola refuzon të nënshkruajë me Robinho
» Ibra, lojtari më i paguar në botë te City?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: