Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ibra, lojtari më i paguar në botë te City?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barcelonapostime : 20
Join date : 12/08/2010

Ibra, lojtari më i paguar në botë te City? Empty
MesazhTitulli: Ibra, lojtari më i paguar në botë te City?   Ibra, lojtari më i paguar në botë te City? Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 8:15 am

Ibra, lojtari më i paguar në botë te City? F.0813104327944_m
Manchester City besohet t’i ketë ofruar sulmuesit të Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic, një kontratë katërvjeçare të vlefshme rreth 607 mijë euro në javë.
Suedezi do të bëhej futbollisti më i paguar në botë, duke fituar 29 milionë euro në stinor, shumë më shumë se sa superyje si Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Kaka. Sipas The Sun, zyrtarët e Cityt ia kanë bërë ofertën Mino Raiolas, agjentit të Ibrahimovic, për t’i treguar atij se sa shumë e dëshirojnë Ibrën në Angli.
“City ka treguar se sa shumë e dëshiron Ibrahimovicin dhe edhe pse ai është mirë i paguar te Barcelona, kjo ofertë është e një niveli tjetër. Kjo ka bërë që ai të mendojë edhe njëherë, sidomos për shkak se nuk është i lumtur me formën e tij te Barcelona”.
“Ideja e të qenit pjesë e krijimit të një superklubi për të sfiduar më të mirët në Evropë është gjithashtu tërheqëse. City duhet të arrijë marrëveshjen me Barcelonën para se të shkojë tutje, por ekziston një ndjenjë se gjithçka mund të ndodhë shumë shpejtë”, ka thënë një burim pranë Ibrahimovic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Ibra, lojtari më i paguar në botë te City? Empty
MesazhTitulli: Re: Ibra, lojtari më i paguar në botë te City?   Ibra, lojtari më i paguar në botë te City? Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:37 pm

po nuk ja leshon ibren barqa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibra, lojtari më i paguar në botë te City?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: