Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier  Empty
MesazhTitulli: Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier    Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier  Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 9:01 am

Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier  F.0811001322505_m
Zlatan Ibrahimovic ka deklaruar se një ditë do të dëshironte që të luante në Ligën Premier, por njëherit u garantoi tifozëve të Barcelonës se ai do të qëndrojë deri në fund të kontratës.
“Të luaj në Angli një ditë? Absolutisht. Unë ndjej se mund të jap më shumë dhe mund të zhvillohem ende. Kurrë nuk i dihet se çfarë ndodh në futboll, për 24 orë shumë gjëra mund të ndodhin”.
“Unë jam shumë i kënaqur që ka interesim për mua, por unë kam edhe katër vite kontratë me Barcelonën dhe nuk do të largohem, pasi që po luaj për klubin më të mirë në botë”, tha Ibracadabra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier  Empty
MesazhTitulli: Re: Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier    Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:53 pm

po largohu se tash boll lojtare te fort ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: