Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë Empty
MesazhTitulli: Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë   Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 9:01 am

Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë F.0429221638862_m
Duke folur në konferencë për shtyp pas stërvitjes, Xavi Hernandez tha se eliminimi nga Interi në Ligën e Kampionëve është një zhgënjim dhe jo dështim dhe shtoi se madrilenët mund të jenë tani më të qetë.
“Eliminimi në gjysmëfinale nuk është dështim, por zhgënjim. Nxitimi ynë ka mundur të ndikojë paraqitjen tonë në këtë ndeshje. Ne luajtëm lojën që është dashur ta luajmë, por është turp që nuk arritëm të shënojmë më shumë se një gol”.
“Ne u ndiem krenarë për shkak të tifozëve, të cilët ishin të shkëlqyer. Vërtet kemi ndryshuar me mentalitet. Më herët ishim të mbushur me pesimizëm kurse tani është e kundërta”.
“Finalja e Bernabeut ishte një motivim shtesë. Madrilenët vuajtën, por tani mund të jenë të qetë”.
“Kemi edhe katër ndeshje (në La Liga), të cilat janë si katër finale. Ne duhet rimëkëmbemi. Kjo ndeshje është kyçe. Nëse Reali beson se mund të dështojmë diku, atëherë është ndaj Villarrealit”, përfundoi Xavi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xavi: Madrilenët mund të jenë të qetë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibra: Mund të kaloj në Ligën Premier
» Intervistë me Xavi
» Xavi fjaloset me Mourinhon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: