Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Xavi fjaloset me Mourinhon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Xavi fjaloset me Mourinhon Empty
MesazhTitulli: Xavi fjaloset me Mourinhon   Xavi fjaloset me Mourinhon Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 12:19 pm

Xavi fjaloset me Mourinhon Images10

Dueli Inter – Barcelona ka ngjallur një përplasje mes Xavit dhe Jose Mourinhos, në tunelin dalës nga fusha për në zhveshtore.
Sipas burimeve nga Al Jazeera dhe Sky Sports 24, Xavi me shpejtësi filloi t’ia numërojë gabimet e gjyqtarit Jose Mourinhos. Xavi i tha Mournhos se ai nuk kishte fituar, por bashkëkombësi i tij Olegario Benquerenca, që ishte dhe gjyqtari kryesor i sfidës.
Natyrisht, Mourinho nuk heshti dhe iu kundërpërgjigj Xavit duke ia kujtuar ndeshjen Chelsea – Barcelona ku Barca falë vendimeve kontroverse të Hening Ovrebos u kualifikua, e që edhe sot vazhdon të ngjallë debate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Xavi fjaloset me Mourinhon Empty
MesazhTitulli: Re: Xavi fjaloset me Mourinhon   Xavi fjaloset me Mourinhon Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 7:01 am

hahahha po interesant
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xavi fjaloset me Mourinhon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: