Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë Empty
MesazhTitulli: Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë   Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 1:09 pm

Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë F.0425143745359_m
Sipas Wayne Rooneyt, rivali i tij direkt për Këpucën e Artë evropiane, Lionel Messi, është futbollisti më i mirë në botë.
Rooney që mund të mungojë në të gjitha ndeshjet e mbetura të këtij sezoni për shkak të një lëndimi të ri të pësuar në stërvitje, është i kënaqur me formën e tij, por nuk dëshiron të krahasohet me Lionel Messin, për të cilin thotë se është fantastik.
“Është mirë që njerëzit më fusin në atë rreth, por unë mendoj se Lionel Messi është më i miri në botë. Gjërat që ai mund t’i bëjë me top janë të pabesueshme dhe pos kësaj ai shënon shumë gola”.
“Ai ishte fantastik përsëri dhe këtë vit. Ai është lojtari më i mirë në botë”, deklaroi Rooney për United Review.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rooney: Messi, lojtari më i mirë në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: