Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Empty
MesazhTitulli: Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi   Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 5:04 am

Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi F.0429120021763_m
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, edhe një herë ka dështuar të tregojë të tregojë veten kundër një ekipi të drejtuar nga trajneri Jose Mourinho.
Edhe pse Barcelona shënoi fitore minimale ndaj Interit në takimin e mbrëmshëm, Lionel Messi dështoi të gjejë rrjetën edhe kësaj here. Në shtatë ndeshje kundër Mourinhos (Chelsea dhe Inter), Messi ka dështuar të shënojë të paktën një gol.
Portugezi duket se din se si duhet të punojë me argjentinasin dhe e tregoi këtë edhe në dy ndeshjet e fundit gjysmëfinale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Empty
MesazhTitulli: Re: Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi   Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:53 am

ah mourinho valla pis
veq i fort shum duhet me pranu me 10 lojtar
paramendo eto'o ne mbrojtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Empty
MesazhTitulli: Re: Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi   Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 8:56 am

hahhaha po valla shum
i qart osh mourinho
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Empty
MesazhTitulli: Re: Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi   Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: