Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Iniesta: Mirë se erdhe Ozil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barcelonapostime : 20
Join date : 12/08/2010

Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Empty
MesazhTitulli: Iniesta: Mirë se erdhe Ozil    Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 1:36 pm

Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Andres_iniesta_1396630c
Asi i Barelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ai nuk e ka idenë nëse do të duhej transferuar Mesut Ozil, por për çdo rast ai do ta mirëpresë gjermanin në Camp Nou.
“Nuk e kam njohur atë para fillimit të Botërorit, por kur e pashë duke luajtur për Gjermaninë dhe duke parë moshën e tij, unë pashë se ai ka cilësi dhe personalitet”.
“Se nëse Ozil vjen apo jo është një gjë mbi të cilën ne nuk kemi kontrollë. Nëse ai vjen, do të mirëpritet. Nëse jo, ne do ta vazhdojmë kështu si jemi”, tha Iniesta për Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Empty
MesazhTitulli: Re: Iniesta: Mirë se erdhe Ozil    Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 1:59 pm

qfar lojta i ka barcelon qysh i mirpresin lojtart tjer qi transferohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Empty
MesazhTitulli: Re: Iniesta: Mirë se erdhe Ozil    Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:51 pm

po duhet me mireprit mire se edhe aje osht i fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Empty
MesazhTitulli: Re: Iniesta: Mirë se erdhe Ozil    Iniesta: Mirë se erdhe Ozil  Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Iniesta: Mirë se erdhe Ozil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: