Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen Empty
MesazhTitulli: Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen   Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 10:39 am

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e lojtarëve që luajtën gjatë Kampionatit Botëror për ndeshjen ndaj Sevillës, për shkak të formës fizike dhe pushimit që kanë nevojë, ndërsa kjo për strategun e Barcës nuk paraqet problem.
“Rrethanat janë kështu si janë për këtë ndeshje dhe nuk do të ankohemi për to. Ne do të luajmë me lojtarët që i kemi në mënyrë që ata të shfaqin paraqitje të mirë. Unë kam besim të madh në këta djem të rinj, sepse unë i njoh ata dhe unë i kam parë ata, kjo është arsyeja se pse e di që do të na ndihmojnë”.
“Është nder që të marrim pjesë në Superkupën e Spanjës, kjo tregon se bëmë mirë sezonin e kaluar. Ne po e marrim sfidën shumë seriozisht dhe nuk ka arsyetime. Mendoj se do të bëjmë diçka të veçantë këtë vit. Unë kam disa lojtarë të cilët kanë treguar me vite se çfarë mund të bëjnë, por edhe disa lojtarë të rinj”, tha Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen   Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 11:40 am

shum trejner i fort
osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Jemi të gatshëm për Barcelonën
» mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa
» Anti-Guardiola
» Guardiola: Ne luajmë ndryshe
» Guardiola i kënaqur me Ibran

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: