Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa Empty
MesazhTitulli: mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa   mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa Icon_minitimeSat Aug 14, 2010 10:37 am

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, beson se pengesa më e madhe që duhet ta tejkalojë skuadra e tij nëse dëshiron ta fitojë La Ligan është frika nga Barcelona.
Duke folur pas ndeshjes së fituar ndaj Bayernit, Mourinho tha se fitimi i titullit nuk do të jetë i lehtë dhe ka thënë se objektivi i tij primar është krijimi i një ekipi të parë.
“Problemi i vetëm është që ta tejkalojmë frikën psikologjike që i prek ekipet ndaj Barcelonës. Në ndeshjet me Interin në Ligën e Kampionëve, ne e bëmë këtë dhe fituam”, theksoi Mourinho duke lëvduar njëherit punën e palodhshme të Ronaldos gjatë stërvitjeve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola : Kështu si jemi , duhet te mposhtim sevillen
» Mourinho: Pranojeni humbjen!
» Pedro: Mourinho do të na bëjë të vuajmë
» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
» Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: