Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Henry drejt largimit nga Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Henry drejt largimit nga Barcelona Empty
MesazhTitulli: Henry drejt largimit nga Barcelona   Henry drejt largimit nga Barcelona Icon_minitimeTue May 04, 2010 9:05 am

Henry drejt largimit nga Barcelona F.0504132501911_m
Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, thotë se Thierry Henry pritet të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni.
Francezi ka edhe një vit të mbetur nga kontrata e tij aktuale, por është i pakënaqur me kohën e paktë që aktivizohet dhe dëshiron të largohet këtë verë.
“Ai ka edhe një vit kontratë me ne, por pas një viti dëshpërues nuk e di se çfarë do të bëjë ai. Në Barcelona ne i respektojmë kontratat, por ai duket se nuk ia dalë aq mirë sa ka dashur. Andaj, them se ai mund të largohet”, ka thënë Laporta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Henry drejt largimit nga Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: