Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit! Empty
MesazhTitulli: Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit!   Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit! Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 12:29 pm

Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit! F_042011
Mbrojtësi i Arsenalit, Gael Clichy, ka thënë se do të preferonte më shumë qëndrimin tek Arsenali se sa një kalim te Barcelona.
Clichy ishte lidhur kohëve të fundit me një transferim në Camp Nou për një vlerë prej rreth 10 milionë funtesh dhe gjithë kjo të finalizohej në paketë me Cesc Fabregasin. Sidoqoftë, këto spekulime Clichy i mohon kategorikisht.
“Është e mrekullueshme pasi që ekipe si Barcelona dhe Real Madridi janë duke më vështruar. Këto janë ekipe të mëdha që secili i njeh, por unë dua të them se jam i fokusuar në fundin e sezonit. Unë dua të fitoj diçka këtu. Unë kam dhe dy vite të mbetura në kontratën time, kështu që këtë pyetje më duhet ta lë pa përgjigje”.
“Unë nuk dua të them se ndjehem anglez sepse shumë njerëz do të ofendoheshin. Por, unë vërtetë ndihem si në shtëpinë time”, deklaroi Clichy për London Evening Standard.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit! Empty
MesazhTitulli: Re: Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit!   Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit! Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 3:52 am

ma mirr le te rrin ne arsenal bon diqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: