Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ibrahimovic në ankand?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ibrahimovic në ankand? Empty
MesazhTitulli: Ibrahimovic në ankand?   Ibrahimovic në ankand? Icon_minitimeThu May 13, 2010 7:21 am

Ibrahimovic në ankand? F.0512162124261_m
Barcelona duket ta ketë vënë në ankand sulmuesin e saj, Zlatan Ibrahimovicin, duke mirëpritur ofertat nga Liga Premier.
The Daily Mail shkruan se Barcelona ua ka ofruar suedezin Chelseat dhe Manchester Cityt, për 40 milionë funte.
Presidenti i Barcelonës për të arritur qëllimin e tij ka përdorur agjentin Pini Zahavin, për të zgjuar interesimin e Chelseat dhe Manchester Cityt.
Ibra mund të largohet për t’i krijuar hapësirë David Villas, që pritet të prezantohet javën e ardhshme si lojtar i Barcelonës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibrahimovic në ankand?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: