Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administratorpostime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:18 pm

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Ibrahi10

Zlatan Ibrahimoviç dhe Eric Abidal i janë kthyer treninngut me skuadren
pa ndonje problem për derbin e rradhes me Espanyol .
E merkura pas fitores me deportivo lacuruna mund te ket qen per sherim
Por katalunasit jan te fokusuar ne lojen e ardhshme qe zhvillohet te shtunen
ne stadiumin e expanyol cornella-del vithe .
Gjatë treningut te sotem e vetmja munges per katalunasit ishte Andres Iniesta
i cili ende eshte duke vuajtur nga lendimet e njepasnjeshme .
po ashtu guardiola kishte ftuar edhe futbollist te rinj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Re: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:44 pm

shyqyr qi jon kthy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Re: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:45 pm

veq palidhje qi u lendu Iniesta shum i fort osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45


postime : 26
Join date : 16/04/2010

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Re: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 6:01 am

po valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Re: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:04 am

ska ma kush qi e nal barqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Empty
MesazhTitulli: Re: Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening   Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibrahimoviç dhe Abidal Janë Rikthyer Ne Trening
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibrahimovic në ankand?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: