Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Empty
MesazhTitulli: Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol   Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:57 am

Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol F_041610

Mesfushori holandez i Realit, Rafael Van der Vaart, ka deklaruar se Real Madridi do të vazhdojë ecurinë e fitoreve dhe shtoi se do të jetë tifoz i Espanyolit kur ky i fundit të luajë kundër Barcelonës në derbin katalunas.
“Normalisht, ne jemi të fortë në shtëpi sepse i kemi fituar pothuajse të gjitha ndeshjet, ne kemi humbur vetëm ndaj Barcës. Ne nuk kemi frikë nga askush dhe aq më pak kur luajmë në Bernabeu. Do të jetë një ndeshje e vështirë ndaj Valencias dhe duhet të luajmë mirë për të fituar. Valencia ka tri ose katër lojtarë të rrezikshëm në sulm, të cilët do ta komplikojnë ndeshjen”.
“Për ne është me rëndësi që Espanyoli të fitojë. Është derbi dhe këto janë ndeshje të veçanta. Nesër unë do të jem tifoz i Espanyolit. Në ndeshjen ndaj Barcelonës ne patëm tre ose katër raste shënimi dhe logjikisht kur nuk shënojmë ne pësojmë. Barca gjithnjë ka shumë raste dhe nuk i humb ato”, përfundoi holandezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Empty
MesazhTitulli: Re: Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol   Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 6:01 am

ska qa shkon mu ba tifoz i espanyollit se ka me fitu barça
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi

postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Empty
MesazhTitulli: Re: Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol   Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:05 am

bonu sa dush tifoz e ke hup titullin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Empty
MesazhTitulli: Re: Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol   Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Van Der Vart : Të shtunen tifoz i Espanyol
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: