Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 4:05 am

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Articl12
As villareal dhe as Sevilla , tha toure qe do te jen me te rrezikshme
se Espanyol e cila do te jet loja me e veshtir e barcelones keto lojët e fundit.
Toure i cili shenoj golin e fundit te merkuren mbrema kunder deportivos
tha : " Ne do të marrim gjithqka hap pas hapi dhe do fitojm te gjitha
lojrat qe kemi ne vijim .
Toure është i pergatitur per rrezikun qe e pret ne stadiumin e ri te Espanyol
cornella - del vithe .
per fund toure eshte shprehur Espanyol eshte skuader e mir .
por barcelona ka messi i cili sipas toure nuk eshte nga ky planet
është shprehur toure i cili ka shenuar gjashtë gola ket edicion per barcelonen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 4:08 am

po qfar te Rrezikshme more ka me mujt barcelona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:57 am

mir e ki messi10 ku me fitu barcelona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 5:58 am

hej mos jeni te sigurt
ishalla fiton veq duhet me pas kujdes
i menqur osht guardiola nuk e nenqmon kundershtarin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi

postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:07 am

gjith u kan me juve skuader e rrezikshme rrall naj her qi e keni mujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
villa-7

villa-7

postime : 45
Join date : 17/04/2010
Mosha : 23

Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 4:56 am

e mun barcha ko me munu me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Empty
MesazhTitulli: Re: Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .   Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " . Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Toure : " Espanyol Skuader E Rrezikshme " .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: