Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Barcelona shumë pranë Mascheranos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Barcelona shumë pranë Mascheranos Empty
MesazhTitulli: Barcelona shumë pranë Mascheranos   Barcelona shumë pranë Mascheranos Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 9:05 am

Barcelona shumë pranë Mascheranos F.0810175946937_m
Argjentinasi Javier Mascherano sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Liverpooli, por jo siç është spekuluar te Interi, pasi që ai do të transferohet te Barcelona, nëse mund t’u besojmë mediave katalanase.
Sipas një raporti në të përditshmen katalanase El Mundo Deportivo, vendimi i Interit për të mos transferuar Mascheranon, ka alarmuar tej mase kampionët e Spanjës, Barcelonën, të cilët kanë rishfaqur interesin e tyre për mesfushorin e hekurt.
Barcelona ka qenë pas Fabregasit, por pas ‘shuplakës’ nga Arsenali, tani Blaugranët janë rikthyer në Anfield Road, për të arritur një marrëveshje për Mascheranon. Hodgson është adhurues i flaktë i Aliaksandr Hleb dhe besohet se një ofertë prej 10 milionë eurosh plus shërbimet e bjelloursit mund të lëkundin drejtuesit e Merseyside.
“Mascheranos i pëlqen ideja për t’u bashkuar me Barcelonën. Ai nuk e ka rinovuar kontratën me Liverpoolin dhe klubi ka premtuar se do të kooperojë nëse vjen ndonjë ofertë e mirë. Situata dallon nga ç’ishte vitin e kaluar”, theksoi agjenti në Spanjë i Mascheranos, Horacio Zandonadi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcelona shumë pranë Mascheranos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: