Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit Empty
MesazhTitulli: Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit   Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit Icon_minitimeSun May 16, 2010 6:52 am

Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit F.0515140258938_m
Barcelona ka dështuar në përpjekjet e saj për ta pasur në dispozicion mesfushorin e saj me ndikim, Xavi, në ndeshjen e fundit të sezonit kundër Valladolid në Camp Nou.
Mesfushori 30-vjeçar u dënua gjatë ndeshjes së fituar kundër Sevillas javën e kaluar, duke grumbulluar pesë kartonë të verdhë dhe si rrjedhojë suspendim për një ndeshje moslojë. Përkundër një ankesë të bërë nga Blaugranët, ky suspendim është mbrojtur nga Komiteti Garues i La Ligas.
Në orvatjen e tyre të fundit, gjigantët katalanas dërguan rastin e tyre në Komitetin Spanjoll për Disiplinë Sportive (CEDD) duke kërkuar një urdhër për ndalim të përkohshëm të suspendimit i cili do t’i mundësonte Xavit të luante të dielën në pritje të rezultatit të ankesës.
Megjithatë, siç raporton AS, kjo ankesë është hedhur poshtë të premten, dhe si rrjedhojë Barca do të duhet të përballet me lojtarët e Javier Clementes pa mesfushorin e vet të çmuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcelona pa Xavin kundër Valladolidit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Puyol: Vështirë ndaj Valladolidit
» Barcelona ndalohet nga Espanyoli
» Clichy: Barcelona? Jo, faleminderit!
» Barcelona ruan kreun
» Barcelona rikthehet fuqishëm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: