Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit Empty
MesazhTitulli: Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit   Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:31 pm

Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit 65018060maillotkakarealAnësori i Real Madridit, Kaka, ka thënë se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë në duelin përballë Villarealit në El Madrigal.
“Villareali po luan për kualifikim në Evropë. Ata janë në një pozitë të mirë në tabelë dhe do të duhet të luajnë një ndeshje të vështirë, ne e dimë se sa e vështirë është të luajmë atje. Nuk besoj se do ta ketë të lehtë Barcelona”.
“Të kthehem pas 45 ditësh dhe për më shumë të jem vendimtar në ndeshje është diçka vërtetë e veçantë”, përfundoi Kaka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
blaugranapostime : 4
Join date : 30/04/2010

Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit Empty
MesazhTitulli: Re: Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit   Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:40 pm

ou bre fiton barca tash qysh ka mbet pa titull fiton gjithqysh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaka: Barca do ta ketë vështirë ndaj Villarrealit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: