Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit Empty
MesazhTitulli: Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit   Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 12:25 pm

Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit F_041011

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se performanca e qetë e Lionel Messi në takimin e mbrëmshëm në San Siro ka qenë një prej përparësive të Interit.
Messi rrallë u vërejt në fushë derisa Interi mposhti Barcelonën me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
“Ne do t’ju ftojmë juve në Barcelona dhe pastaj do të shihni Messin e vërtetë. Fansat tanë do të jenë prapa nesh dhe ne mund ta bëjmë atë. Sot nuk ishte ndeshja jonë më e mirë dhe Interi nuk është një ekip që ju lejon të luani me lehtësi. E uroj kundërshtarin dhe shpresoj se mund t’ia dalim më mirë në ndeshjen e kthimit”, ka thënë Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit Empty
MesazhTitulli: Re: Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit   Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 3:55 am

messi shkelqen gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola: Messi do të shkëlqejë në ndeshjen e kthimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: