Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:45 pm

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Ronaldo_messi_800_8118301


Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtar superior.
Dyshja kanë qenë rivalë të ashpër me të dy që kanë fituar titullin e Lojtarit në të Mirë të Vitit në Evropë dhe Botë gjatë dy viteve të kaluara.
I pyetur nëse Messi tash është më i mirë në botë, Ronaldo ka thënë për ‘News of the World’: “Ndoshta po, pasi Barcelona është një ekip fantastik”.
“Messi ka luajtur në mënyrë fantastike këtë vit dhe vitin e kaluar. Ai ka qenë i jashtëzakonshëm, por ekipi i tij i ka ndihmuar shumë sipas mendimit tim”.
“Nëse pyetni ‘Kush është ekipi më i mirë?’, ndoshta Barcelona, pasi ka fituar gjashtë titujt e fundit, ata kanë vazhduar atë formë në Ligën e Kampionëve dhe kjo është një arritje e madhe. Mendoj se ekipi është shumë i fuqishëm. Ata i ndihmojnë shumë Messi, por ai është një lojtar fantastik”, ka thënë Ronaldo./Telegrafi/


Edituar për herë të fundit nga messi10 në Mon Apr 19, 2010 1:47 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:46 pm

po ska pas qa me ba u duft me pranu se messi osht ma i miri
ne evrop edhe bot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:48 pm

u duft me pranu se ska pas qa me ba messi ma i miri ne evrop edhe ne bot
mmmmmmmeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
balotelli45

balotelli45

postime : 26
Join date : 16/04/2010

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:00 pm

nermal qi osht ma i miri messi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 4:18 am

ska lidhje ndoshta ma i fort osht messi veq edhe roni nuk osht i dopt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë   Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: