Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 10 transferet më te perfolura

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:06 am

10 transferet më te perfolura Cesc_f10

Afati kalimtar veror pritet te jet i nxehtë , ku shum futbollist janë në qender te vemendjes për shkak te interesimit te madh ttë skuadrave evropiane të cilat kan bërë gati ofertat per merkaton europiane disa nga futbollistet ne qender te vemendjes jan :

1.FERNANDO TORRES :
Kriza financiare që ka kapur klubin e liverpoolit mund ta detyroj klubin anglez te shes xhevahiret e saj , sulmuesi spanjoll fernando torres është i lidhur me nje transfer ne Itali me juventusin po shtu spanjolli kerkohet edhe nga Man.Vity .
______________________________________________________________________________

2.Cesc Fabregas :
Ylli i Arsenalit është nder me te kerkuarit ne afatin kalimtar veror . Gazeta britanike " Daily Mail " shkruan se pran tij është Kampioni akutal europian BARCELONA po ashtu ne valle ka hyr edhe klubi tjeter spanjoll mbreterit e madridit dhe man.city . Arsenali ka then se lojtari nuk shitet pa nje shum prej 57 mln euro .
______________________________________________________________________________

3.Eden Hazard :
Eden Hazard lojtar aktual i klubit francez Lille sipas informacioneve te mediave franceze dhe spanjollendiqet nga nje numer i madh i skuadrave europiane : Real , Arsenal , Chelsea , Juventus , Liverpool , Sevilla dhe Bayern e kerkojn lojtarin e talentuar francez 19 vjeqar .
______________________________________________________________________________-

4.Martin Caceres :
Martin Caceres i cili per momentin eshte i huazuar te juve nga barcelona eshte i lidhur me nje transfer te mundshem te klubi londinez Arsenal , qe sipas mediave britanike do te zevedsoj te shum kerkuaroin Bakary Sagna . Caeres ka zhivlluar disa loj te rendesishme si te barcelona ashtu edhe te juventus .
______________________________________________________________________________-

5.sergio aguero :
Sergio Aguero i Atletico Madrid Qendron ne majen e listes se shum interesimeve tte klubeve te medha europiane Chelsea,Man.Utd , R.Madrid e deshiroj me ngulm arfjentinasin .
_______________________________________________________________________________

6.Ashley Young
Ashley Young I ASton Villës nga anglia a terhequr vemendjen e klubit katalunas Barcelona Sipas gazetes Daily Star Katalunasit do te ofrojn nje ofert prej 25 milion funte per te ber futbollistin e saj 23 vjeqarin Young .
_______________________________________________________________________________

7.Hoze Maria guti :
Mesfushori Spanjoll Guti deshiron te largohet nga klubi madrilen sipas gaetës spanjolle " Marca " 33 vjeqari kerkohet nga dy skuadra nga skuadra angleze Totenham si dhe skuadra italiane Inter .
_______________________________________________________________________________

8.David Villa :
David Villa Eshte ne listen e emrave qe do te shes Valencia per spanjollin jan te insteresuar shum skuadra europiane disa nga skuadrat e interesuara jan , Barcelona , Madrid , Man.City , Chelseea te cilat e kerkojn me ngulm 28-vjeqarin po ashtu edhe djajt e kuq jan te interesuar per spanjollin
________________________________________________________________________________

9. Milan Jovanoviq :
Lojari i Standard Liege Milan Jovanoviq deshiron te jet pjes e klubi anglez Liverpool ; vet treneri i liverpool Rafael Benitez e kerkon lojtarin pjes te skuadres angeleze liverpool .
______________________________________________________________________________

10.Suley Muntari :
Suley Muntari i cili luan te Inter sipas gazetes britanike Daily Mail eshte ne bisedime me skuadren angleze Everton .
Lojtari Ganez eshte i pakenaqur me minutazhen e tij qe i jep treneri Hoze morinho
______________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:11 am

Valla i fort osht ashley yung ish kon mir ma ardh ne varcelon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10

postime : 264
Join date : 16/04/2010

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:34 am

qa paska transfera shum per ver
Mbrapsht në krye Shko poshtë
villa-7

villa-7

postime : 45
Join date : 17/04/2010
Mosha : 23

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 6:57 am

oo shyqyr roma kerkon se hjek se ma e forta ne itali edhe barcha ne spanj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
villa-7

villa-7

postime : 45
Join date : 17/04/2010
Mosha : 23

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 6:59 am

ishalla vjen fabregas te barchaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi

postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:23 pm

ko mu mush shum gjate afatit kalimtar veror se shum kan me lan ekipen e vet p.sh hernanes qi e merr millano .heeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
10 transferet më te perfolura Empty
MesazhTitulli: Re: 10 transferet më te perfolura   10 transferet më te perfolura Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
10 transferet më te perfolura
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: